Język angielski
s

POZNAJ NASZE GABINETY NEW-DENT W LUBLINIE

New-Dent – nowoczesna stomatologia

new-dent-otynk

New-Dent to nowoczesna przychodnia stomatologiczna. Wyróżnia nas ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu praktyki stomatologicznej i obecność doskonale wykwalifikowanych specjalistów różnych dziedzin. Sprawia to, że nasze gabinety stomatologiczne są chętnie wybierane przez Pacjentów z Lublina i okolic.

Specjaliści z naszego zakładu – dentyści różnej specjalności, wykwalifikowane higienistki oraz cały profesjonalny personel kliniki – dbają o jak najwyższą jakość leczenia i wyrozumiałą, kompetentną obsługę Pacjenta. Personel New-Dent nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach w kraju i za granicą. Do oferty systematycznie wdrażamy wszystkie pojawiające się na rynku innowacje oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt.

Leczenie zębów w Lublinie – gabinety New-Dent

Zajmujemy się takimi dziedzinami stomatologii jak: periodontologia, chirurgia stomatologicznaimplantologia czy protetyka, stale poszerzając zakres usług. Pacjenci przychodni New-Dent doceniają możliwość poddania się kompleksowemu leczeniu pod opieką naszych stomatologów, a także nowoczesne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie zębów laserem.

New-Dent to dwie placówki na terenie Lublina. Prowadzimy gabinet stomatologiczny przy ulicy Chopina 25/18, a także otwartą w 2009 roku placówkę przy ul. Nowowiejskiego 6D, w której – dzięki wysokiej klasy urządzeniom, częściowo finansowanym z unijnych dotacji – poszerzyliśmy ofertę o nowe usługi oraz zaawansowaną diagnostykę radiologiczną.

„Twój pomysł, europejskie pieniądze”

Projekt został częściowo współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa, w ramach Regionalnego Programu
Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, Oś Priorytetowa: Przedsiębiorczość i Innowacje, Działanie 1.2.
Nazwa beneficjenta: Centrum Stomatologiczne New-Dent Małgorzata Kiernicka.

Tytuł projektu: „Poprawa konkurencyjności Centrum Stomatologicznego New-Dent Małgorzata Kiernicka, poprzez innowacyjne
inwestycje, unowocześnienie oferty technologicznej i wprowadzenie nowych usług”.

eu

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzezone|realizacja: Clearsense
Polityka prywatności