Język angielski
Logo NEW-DENT

DENTAL TEAM

Dental Team

Zespół Centrum Stomatologicznego New-Dent w Lublinie tworzą doświadczeni stomatolodzy, którzy specjalizują się w wielu dziedzinach, takich jak między innymi stomatologia zachowawcza, ortodoncja, endodoncja, periodontologia, chirurgia stomatologiczna, czy leczenie protetyczne.

Dzięki temu, w naszej przychodni możemy zaoferować naszym Pacjentom pełny zakres leczenia stomatologicznego przywracający zdrowie jamy ustnej i estetykę uśmiechu.

Wychodzimy z założenia, że współczesna stomatologia nie sprowadza się jedynie do leczenia pojedynczych, odosobnionych problemów w jamie ustnej ale wymaga zawsze całościowego spojrzenia na potrzeby lecznicze pacjenta. Bez obecności wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalności kompleksowe leczenie stomatologiczne nie byłoby możliwe.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi informacjami o lekarzach, wchodzących w skład naszego zespołu.

Stomatolog Małgorzata Kiernicka
Dr n. med. Małgorzata Kiernicka

Specjalista periodontologii i chorób błon śluzowych, implantolog Diplomate ICOI, specjalista stomatologii zachowawczej

Jestem lekarzem stomatologii ogólnej oraz specjalistką II stopnia stomatologii zachowawczej oraz specjalistką II stopnia chorób przyzębia i błon śluzowych. W 1983 r. z wyróżnieniem ukończyłam Akademię Medyczną w Lublinie. Powadzę gabinet New Dent od 1992 roku.
czytaj więcej »

avatar mężczyznaLek. dent. Krzysztof Kiernicki

Specjalista protetyki stomatologicznej. Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2010 roku. Zajmuje się planowaniem oraz prowadzeniem kompleksowego leczenia protetycznego i implantoprotetycznego. Ukończył Curriculum Implantologiczne ITI potwierdzone międzynarodowym certyfikatem w implantologii stomatologicznej nadanym przez organizaję ITI – International Team for Implantology. W pracy zawodowej w szczególności interesuje się stomatologią cyfrową i nowymi technologiami.

avatar kobietaLek. dent. Katarzyna Kiernicka

Posiada specjalizację z ortodoncji. Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2011 roku. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych aparatami stałymi, zdejmowanymi oraz alignerami.

avatar mężczyznaLek. dent. Daniel Sajdłowski

Specjalista chirurgii stomatologicznej W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem chirurgicznym, w szczególności ekstrakcjami zatrzymanych ósemek.

avatar kobietaDr n. med. Justyna Piekaruś

Specjalista stomatologii dziecięcej,
zajmuje się stomatologią zachowawczą
oraz endodoncją u dzieci i dorosłych

avatar kobietaLek. dent. Ewa Marianowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2007 roku. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją.
W szczególności interesuje się stomatologią estetyczną z wykorzystaniem materiałów kompozytowych w zębach przednich oraz trudnymi przypadkami leczenia endodontycznego pod mikroskopem.

avatar mężczyznalek. dent. Karol Woźniak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W naszym gabinecie zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją.

 

avatar kobietaLek. dent. Izabela Zakrzewska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W naszym gabinecie zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją.

 

 

 

copyright 2021 - wszelkie prawa zastrzezone|realizacja: Clearsense
Polityka prywatności