Język angielski
Logo NEW-DENT

DENTAL TEAM

Dental Team

Zespół Centrum Stomatologicznego New-Dent w Lublinie tworzą doświadczeni stomatolodzy, którzy specjalizują się w wielu dziedzinach, takich jak między innymi stomatologia zachowawcza, ortodoncja, endodoncja, periodontologia, chirurgia stomatologiczna, czy leczenie protetyczne.

Dzięki temu, w naszej przychodni możemy zaoferować naszym Pacjentom pełny zakres leczenia stomatologicznego przywracający zdrowie jamy ustnej i estetykę uśmiechu.

Wychodzimy z założenia, że współczesna stomatologia nie sprowadza się jedynie do leczenia pojedynczych, odosobnionych problemów w jamie ustnej ale wymaga zawsze całościowego spojrzenia na potrzeby lecznicze pacjenta. Bez obecności wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalności kompleksowe leczenie stomatologiczne nie byłoby możliwe.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi informacjami o lekarzach, wchodzących w skład naszego zespołu.

Stomatolog Małgorzata Kiernicka
Dr n. med. Małgorzata Kiernicka

Specjalista periodontologii i chorób błon śluzowych, implantolog Diplomate ICOI, specjalista stomatologii zachowawczej

Jestem lekarzem stomatologii ogólnej oraz specjalistką II stopnia stomatologii zachowawczej oraz specjalistką II stopnia chorób przyzębia i błon śluzowych. W 1983 r. z wyróżnieniem ukończyłam Akademię Medyczną w Lublinie. Powadzę gabinet New Dent od 1992 roku.
czytaj więcej »

avatar kobietaDr n. med. Anna Ścibak – Boroch

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

avatar kobietaLek. dent. Katarzyna Kiernicka

Posiada specjalizację z ortodoncji. Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2011 roku.

avatar kobietaLek. dent. Katarzyna Krzeszowiak

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem endodontycznym oraz chirurgią stomatologiczną.

avatar kobietaDr n. med. Justyna Piekaruś

Specjalista stomatologii dziecięcej,
zajmuje się stomatologią zachowawczą
oraz endodoncją u dzieci i dorosłych

avatar mężczyznaLek. dent. Krzysztof Kiernicki

Specjalista protetyki stomatologicznej. Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2010 roku. Zajmuje się planowaniem oraz prowadzeniem kompleksowego leczenia protetycznego u pacjentów zarówno z niewielkimi jak i rozległymi brakami zębowymi i znacznie zniszczonym uzębieniem. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Samodzielnej Pracowni Stomatologii Zintegrowanej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Prowadzi zajęcia ze studentami polskimi i anglojęzycznymi z planowania leczenia interdyscyplinarnego.

avatar kobietaLek. dent. Ewa Marianowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2007 roku. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją.
W szczególności interesuje się stomatologią estetyczną z wykorzystaniem materiałów kompozytowych w zębach przednich.

avatar mężczyznaDr n. med. Marcin Berger

W trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2010 roku. Jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej. W naszym gabinecie zajmuje się chirurgią stomatologiczną.


 

 

copyright 2021 - wszelkie prawa zastrzezone|realizacja: Clearsense
Polityka prywatności