Język angielski
Logo NEW-DENT

ABOUT US

About us

new-dent-otynk

Posiadane ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu praktyki stomatologicznej sprawiło, że New-Dent to przychodnia stomatologiczna bardzo chętnie wybierana przez pacjentów z Lublina i okolic.

Specjaliści z naszego zakładu, dentyści różnej specjalności, wykwalifikowane higienistki oraz cały profesjonalny personel kliniki nieustannie dbają o jak najwyższą jakość leczenia i wyrozumiałą, kompetentną obsługę Pacjenta.

Personel New-Dent nieustannie pogłębia swoja wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach w kraju i za granicą. Do oferty systematycznie wdrażamy wszystkie pojawiające się na rynku innowacje oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt.

Zajmujemy się takimi dziedzinami stomatologii jak: periodontologia, chirurgia stomatologiczna, implantologia czy protetyka. Stale pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności, dzięki licznym kursom w kraju i za granicą.

Pozwala nam to systematycznie aktualizować naszą ofertę o pojawiające się na rynku innowacje.

Rok 2009 to kolejny krok w rozwoju naszego centrum stomatologicznego – otworzyliśmy nową placówkę przy ul. Nowowiejskiego 6D, w której, dzięki wysokiej klasy urządzeniom, częściowo finansowanym z unijnych dotacji, poszerzyliśmy ofertę o nowe usługi oraz zaawansowaną diagnostykę radiologiczną.

“Twój pomysł, europejskie pieniądze”

Projekt został częściowo współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa, w ramach Regionalnego Programu
Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, Oś Priorytetowa: Przedsiębiorczość i Innowacje, Działanie 1.2.
Nazwa beneficjenta: Centrum Stomatologiczne New-Dent Małgorzata Kiernicka.

Tytuł projektu: “Poprawa konkurencyjności Centrum Stomatologicznego New-Dent Małgorzata Kiernicka, poprzez innowacyjne
inwestycje, unowocześnienie oferty technologicznej i wprowadzenie nowych usług”.

eu

copyright 2021 - wszelkie prawa zastrzezone|realizacja: Clearsense
Polityka prywatności