Język angielski
Logo NEW-DENT

POZNAJ NASZE GABINETY NEW-DENT W LUBLINIE

O naszej przychodni stomatologicznej w Lublinie

new-dent-otynk

New-Dent to nowoczesna przychodnia stomatologiczna w Lublinie, oferująca swoim Pacjentom kompleksowe leczenie z zakresu wielu różnych dziedzin stomatologii. Wyróżnia nas ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu praktyki stomatologicznej. Odpowiednie kwalifikacje sprawiają, że nasza przychodnia stomatologiczna jest bardzo często wybierana przez Pacjentów – w każdym wieku – z Lublina i okolic. Długotrwałe relacje, pełne zaufania, są budowane dzięki odpowiedniemu podejściu pracowników. Wszyscy specjaliści doskonale wiedzą, jak ważne jest indywidualne podejście do Pacjenta. Od tego zależy skuteczność podejmowanego leczenia w przychodni stomatologicznej.

Zatrudniamy wyłącznie kompetentnych i doświadczonych dentystów różnej specjalności. O sile naszego profesjonalnego personelu stanowią także wykwalifikowane higienistki. Pracownicy przychodni stomatologicznej New-Dent nieustannie poszerzają swoją wiedzę, zdobywając nowe umiejętności dzięki uczestnictwie w szkoleniach, konferencjach oraz kursach w kraju i za granicą. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić wyrozumiałą oraz kompetentną obsługę Pacjentów – także tych Najmłodszych. Do oferty przychodni stomatologicznej New-Dent wprowadzamy pojawiające się na rynku innowacje, inwestujemy w nowoczesny sprzęt, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania osób borykających się z dolegliwościami związanymi z uzębieniem i jamą ustną.

Kompleksowe leczenie w przychodni stomatologicznej New-Dent

Stawiając na kompleksowość oferty, współpracujemy z uznanymi specjalistami z różnych dziedzin stomatologii. W naszej przychodni stomatologicznej mogą Państwo skorzystać z zabiegów związanych z periodontologią, stomatologią zachowawczą, implantologią, ortodoncją i innymi dziedzinami. Nieustannie poszerzamy zakres kompetencji, dzięki czemu możemy w pełni zadbać o zdrowie zębów naszych Pacjentów. Troszczymy się nie tylko o zdrowie jamy ustnej, ale również o estetykę uśmiechu, oferując nowoczesne zabiegi stomatologii estetycznej. Skutecznie i bezboleśnie poprawiamy kolor i kształt zębów, jednocześnie dbając o profilaktyczne leczenie zapobiegające próchnicy i chorobom przyzębia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych dwóch przychodni stomatologicznych w Lublinie:

  • ul. Chopina 25/18,
  • ul. Nowowiejskiego 6D.

Obie placówki są wyposażone w nowoczesny sprzęt. Wysokiej jakości urządzenia – częściowo finansowane z unijnych dotacji – umożliwiają przeprowadzenie diagnostyki, skomplikowanych zabiegów oraz podjęcie innowacyjnego leczenia.

„Twój pomysł, europejskie pieniądze”

Projekt został częściowo współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa, w ramach Regionalnego Programu
Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, Oś Priorytetowa: Przedsiębiorczość i Innowacje, Działanie 1.2.
Nazwa beneficjenta: Centrum Stomatologiczne New-Dent Małgorzata Kiernicka.

Tytuł projektu: „Poprawa konkurencyjności Centrum Stomatologicznego New-Dent Małgorzata Kiernicka, poprzez innowacyjne
inwestycje, unowocześnienie oferty technologicznej i wprowadzenie nowych usług”.

eu

copyright 2022 - wszelkie prawa zastrzezone|realizacja: Clearsense
Polityka prywatności