Język angielski
Logo NEW-DENT

POZNAJ NASZE GABINETY NEW-DENT W LUBLINIE

Przychodnia stomatologiczna New-Dent – O nas

new-dent-otynk

New-Dent to nowoczesna przychodnia stomatologiczna, która oferuje swoim pacjentom kompleksowe leczenie z zakresu wielu różnych dziedzin stomatologii. Wyróżnia nas ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu praktyki stomatologicznej i obecność specjalistów w wielu dziedzinach stomatologii. Sprawia to, że nasze gabinety są chętnie wybierane przez Pacjentów z Lublina i okolic.

O jakość oferowanego leczenia dbają zatrudnieni w naszej klinice specjaliści – dentyści różnej specjalności, wykwalifikowane higienistki oraz cały nasz profesjonalny personel. Pracownicy przychodni stomatologicznej New-Dent nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach w kraju i za granicą. Ponadto dokładają wszelkich starań, by zapewnić wyrozumiałą oraz kompetentną obsługę Pacjenta. Do oferty systematycznie wprowadzamy wszystkie pojawiające się na rynku innowacje oraz inwestujemy w nowoczesny sprzęt.

Kompleksowe leczenie zębów w Lublinie

Dzięki obecności specjalistów z różnych dziedzin możemy zaoferować swoim pacjentom kompleksowe leczenie zębów. Zajmujemy się zarówno stomatologią zachowawczą oraz endodoncją, jak i periodontologią, chirurgią stomatologiczną, ortodoncją, implantologią czy protetyką. Wciąż poszerzamy zakres swoich usług stomatologicznych, dzięki czemu możemy w pełni zadbać o zęby naszych pacjentów. Troszczymy się nie tylko o zdrowie jamy ustnej, ale również o estetykę uśmiechu, oferując nowoczesne zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Dzięki nim możemy skutecznie poprawić kształt oraz kolor zębów. Nasze usługi obejmują między innymi zakładanie koron porcelanowych oraz licówek, czy wybielanie zębów laserem.

Przychodnia stomatologiczna New-Dent to dwie placówki na terenie Lublina. Prowadzimy gabinet zlokalizowany przy ulicy Chopina 25/18, a także otwartą w 2009 roku placówkę przy ul. Nowowiejskiego 6D, w której – dzięki wysokiej klasy urządzeniom, częściowo finansowanym z unijnych dotacji – poszerzyliśmy ofertę o nowe usługi oraz zaawansowaną diagnostykę radiologiczną. Serdecznie zapraszamy!

„Twój pomysł, europejskie pieniądze”

Projekt został częściowo współfinansowany ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa, w ramach Regionalnego Programu
Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, Oś Priorytetowa: Przedsiębiorczość i Innowacje, Działanie 1.2.
Nazwa beneficjenta: Centrum Stomatologiczne New-Dent Małgorzata Kiernicka.

Tytuł projektu: „Poprawa konkurencyjności Centrum Stomatologicznego New-Dent Małgorzata Kiernicka, poprzez innowacyjne
inwestycje, unowocześnienie oferty technologicznej i wprowadzenie nowych usług”.

eu

copyright 2019 - wszelkie prawa zastrzezone|realizacja: Clearsense
Polityka prywatności