zespół stomatologówStomatolodzy pracujący w klinice New-Dent

Zespół Centrum Stomatologicznego New-Dent w Lublinie tworzą doświadczeni stomatolodzy, którzy specjalizują się w wielu dziedzinach, takich jak między innymi stomatologia zachowawcza, ortodoncja, endodoncja, periodontologia, chirurgia stomatologiczna, czy leczenie protetyczne.

Dzięki temu, w naszej przychodni możemy zaoferować naszym Pacjentom pełny zakres leczenia stomatologicznego przywracający zdrowie jamy ustnej i estetykę uśmiechu.

Wychodzimy z założenia, że współczesna stomatologia nie sprowadza się jedynie do leczenia pojedynczych, odosobnionych problemów w jamie ustnej ale wymaga zawsze całościowego spojrzenia na potrzeby lecznicze pacjenta. Bez obecności wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalności kompleksowe leczenie stomatologiczne nie byłoby możliwe.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi informacjami o dentystach z Lublina, wchodzących w skład naszego zespołu.


Poznaj nas

Dr n. med. Małgorzata KiernickaPani doktor

W 1983 r. z wyróżnieniem ukończyłam Akademię Medyczną w Lublinie. Od 1992 r. z sukcesami prowadzę prywatną klinikę stomatologiczną New Dent.

Jestem lekarzem stomatologii ogólnej oraz specjalistką II stopnia stomatologii zachowawczej, a także II stopnia chorób przyzębia i błon śluzowych. Specjalizuję się także w implantologii. Posiadam międzynarodowy tytuł Diplomate of International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz Expert in Oral Implantology of the German Society of Oral Implantology (DGOI).

Pracuję jako nauczyciel akademicki w Katedrze i Zakładzie Periodontologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W trakcie mojej wieloletniej praktyki stomatologicznej zawsze kładłam szczególny nacisk na indywidualne podejście do potrzeb pacjenta, nie zawężając leczenia do danej, jednej specjalizacji. Nieustannie poszerzam moją wiedzę z zakresu stomatologii, co moim zdaniem jest niezbędne w profesji lekarza.

Stomatologia to moja pasja, dająca mi wiele satysfakcji. W wolny czas spędzam czas z rodziną. Uwielbiam spacery.

 

 

 

Lek. dent. Krzysztof Kiernicki

Pan lekarz

Specjalista protetyki stomatologicznej. Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2010 roku. Zajmuje się planowaniem oraz prowadzeniem kompleksowego leczenia protetycznego i implantoprotetycznego. Ukończył Curriculum Implantologiczne ITI potwierdzone międzynarodowym certyfikatem w implantologii stomatologicznej nadanym przez organizację ITI – International Team for Implantology. W pracy zawodowej w szczególności interesuje się stomatologią cyfrową i nowymi technologiami. Jest także asystentem w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej Wieku Rozwojowego i Dorosłego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Prowadzi zajęcia ze studentami polskimi i anglojęzycznymi z planowania leczenia interdyscyplinarnego.

 

 

 

Lek. dent. Katarzyna Kiernicka

Posiada specjalizację z ortodoncji. Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w 2011 roku.

 

 

 

Dr n. med. Justyna Piekaruś

Specjalista stomatologii dziecięcej, zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją u dzieci i dorosłych

 

 

 

Lek. dent. Ewa Marianowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie w 2007 roku. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą i mikroskopową endodoncją.
W szczególności interesuje się stomatologią estetyczną z wykorzystaniem materiałów kompozytowych w zębach przednich.

 

 

 

lek. dent. Karol Woźniak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W naszym gabinecie zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją.